10:29 |
21 |
Court 1 |
Small Final Group |
Active |
With Extra Time4th Group A : 4th Group B
Spusu SKN St. Pölten Gelb FC Moser Medical Rohrendorf 21 1
10:29
F2
4th Group A
Spusu SKN St. Pölten Gelb
4th Group B
FC Moser Medical Rohrendorf
10:29 |
22 |
Court 2 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time1st Group A : 1st Group B
FC Blau Weiß Linz 1 SG Waidhofen 22 2
10:29
F1
1st Group A
FC Blau Weiß Linz 1
1st Group B
SG Waidhofen
10:29 |
23 |
Court 3 |
Small Final Group |
Active |
With Extra Time5th Group A : 5th Group B
SCU Kilb ASK Laufen Wilhelmsburg 23 3
10:29
F2
5th Group A
SCU Kilb
5th Group B
ASK Laufen Wilhelmsburg
10:45 |
24 |
Court 1 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time2nd Group A : 2nd Group B
Austria Wien FAC Wien Blau 24 1
10:45
F1
2nd Group A
Austria Wien
2nd Group B
FAC Wien Blau
10:45 |
25 |
Court 2 |
Small Final Group |
Active |
With Extra Time4th Group B : 5th Group A
FC Moser Medical Rohrendorf SCU Kilb 25 2
10:45
F2
4th Group B
FC Moser Medical Rohrendorf
5th Group A
SCU Kilb
10:45 |
26 |
Court 3 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time3rd Group A : 3rd Group B
FAC Wien Weiss Spusu SKN St. Pölten Rot 26 3
10:45
F1
3rd Group A
FAC Wien Weiss
3rd Group B
Spusu SKN St. Pölten Rot
11:01 |
27 |
Court 1 |
Small Final Group |
Active |
With Extra Time5th Group B : 4th Group A
ASK Laufen Wilhelmsburg Spusu SKN St. Pölten Gelb 27 1
11:01
F2
5th Group B
ASK Laufen Wilhelmsburg
4th Group A
Spusu SKN St. Pölten Gelb
11:01 |
28 |
Court 2 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time2nd Group B : 1st Group A
FAC Wien Blau FC Blau Weiß Linz 1 28 2
11:01
F1
2nd Group B
FAC Wien Blau
1st Group A
FC Blau Weiß Linz 1
11:17 |
29 |
Court 1 |
Small Final Group |
Active |
With Extra Time4th Group A : 5th Group A
Spusu SKN St. Pölten Gelb SCU Kilb 29 1
11:17
F2
4th Group A
Spusu SKN St. Pölten Gelb
5th Group A
SCU Kilb
11:17 |
30 |
Court 2 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time1st Group B : 3rd Group B
SG Waidhofen Spusu SKN St. Pölten Rot 30 2
11:17
F1
1st Group B
SG Waidhofen
3rd Group B
Spusu SKN St. Pölten Rot
11:17 |
31 |
Court 3 |
Small Final Group |
Active |
With Extra Time5th Group B : 4th Group B
ASK Laufen Wilhelmsburg FC Moser Medical Rohrendorf 31 3
11:17
F2
5th Group B
ASK Laufen Wilhelmsburg
4th Group B
FC Moser Medical Rohrendorf
11:33 |
32 |
Court 1 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time2nd Group A : 3rd Group A
Austria Wien FAC Wien Weiss 32 1
11:33
F1
2nd Group A
Austria Wien
3rd Group A
FAC Wien Weiss
11:33 |
33 |
Court 2 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time1st Group A : 3rd Group B
FC Blau Weiß Linz 1 Spusu SKN St. Pölten Rot 33 2
11:33
F1
1st Group A
FC Blau Weiß Linz 1
3rd Group B
Spusu SKN St. Pölten Rot
11:49 |
34 |
Court 1 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time2nd Group B : 3rd Group A
FAC Wien Blau FAC Wien Weiss 34 1
11:49
F1
2nd Group B
FAC Wien Blau
3rd Group A
FAC Wien Weiss
11:49 |
35 |
Court 2 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time1st Group B : 2nd Group A
35 2
11:49
F1
1st Group B
SG Waidhofen
2nd Group A
Austria Wien
12:05 |
36 |
Court 1 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time3rd Group A : 1st Group A
FAC Wien Weiss FC Blau Weiß Linz 1 36 1
12:05
F1
3rd Group A
FAC Wien Weiss
1st Group A
FC Blau Weiß Linz 1
12:05 |
37 |
Court 2 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time3rd Group B : 2nd Group A
Spusu SKN St. Pölten Rot Austria Wien 37 2
12:05
F1
3rd Group B
Spusu SKN St. Pölten Rot
2nd Group A
Austria Wien
12:05 |
38 |
Court 3 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time2nd Group B : 1st Group B
FAC Wien Blau SG Waidhofen 38 3
12:05
F1
2nd Group B
FAC Wien Blau
1st Group B
SG Waidhofen
12:21 |
39 |
Court 1 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time1st Group A : 2nd Group A
FC Blau Weiß Linz 1 Austria Wien 39 1
12:21
F1
1st Group A
FC Blau Weiß Linz 1
2nd Group A
Austria Wien
12:21 |
40 |
Court 2 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time3rd Group A : 1st Group B
FAC Wien Weiss SG Waidhofen 40 2
12:21
F1
3rd Group A
FAC Wien Weiss
1st Group B
SG Waidhofen
12:21 |
41 |
Court 3 |
Big Final Group |
Active |
With Extra Time3rd Group B : 2nd Group B
Spusu SKN St. Pölten Rot FAC Wien Blau 41 3
12:21
F1
3rd Group B
Spusu SKN St. Pölten Rot
2nd Group B
FAC Wien Blau